Değerlerimiz

Hayaller hayata geçtiğinde,  güvenli bakışlar üzerimize ve emanetler ellerimize teslim edildiğinde, sorumluluğun en ağırını aldığımızın farkındaydık.  Sadece bir kreş veya anaokulu isimlendirmesi, çabamızı anlatmaya yeterli gelmez. Ortaya konan maddi sermayenin ötesinde, manevi sermayenin kaynağı olan gönlünüzü de koymanız gerekir. Öyle olsun ki yapılan candan yapılsın, verilen candan verilsin.
Kapımızı herkese ama herkese sonuna kadar açtık. Kurumumuzun sadece bakım merkezi olmanın ötesinde anneler ve babalar için bir dost kapısı olmasını sağladık. Gelenler huzur bulsun, hoşnutlukla ayrılsın diye düşledik. Bir aile olmuştuk. Hem de büyük bir aile..Acıyı tatlıyı paylaşabilen bir aile.
Sözlerimizden ziyade halimizin, yazdıklarımızdan öte yaptıklarımızın kıymetli olacağını bildik. Güzel gönüller ile birleştik.  Dualar aldık, memnuniyetlerle karşılaştık.
Velilerimiz bizden, biz onlardan ayrılamadık.  Kreşimizle aynı isimle kurduğumuz dernek aracılığı ile Afrika’ya ulaştık. Yetimhanelere el uzattık, kur’an kurslarına destek olduk.  Kısacası birlikteliğimizi hayırlara vesile olarak taçlandırdık.
Yola çıkarken sahip olduğumuz değerlerin verdiği heyecan ve enerji ile bu vatanı aziz bildik, bu bayrağın dünya var olduğu süre içinde göklerde dalgalanmasını esas aldık. Bu değerler, bu vatan ve bu bayrakla, her şeyin üzerindeki yegane otorite olan yaratıcıya adandık.
Bu zamana kadar kreşimize ve dolayısıyla şahsımıza gösterilen ilgi, saygı ve güvenden dolayı tüm sevenlerimize teşekkür eder, ötelerin ötesinde, birlikte en güzeli bulmayı dileriz.
Kurucu Müdür
Mehmet Ali KOYUNCU